Konferencja "PARTYCYPACJA I PRZEJRZYSTOŚĆ - Kodeks etyczny pracowników urzędu gminy"

Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w konferencji. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

 

 

Instytut Rozwoju Regionalnego ma zaszczyt zaprosić na konferencję regionalną realizowaną w ramach projektu "Skuteczny samorząd - usprawnienie działania 10 gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.

 

"PARTYCYPACJA I PRZEJRZYSTOŚĆ - Kodeks etyczny pracownika urzędu gminy"


która odbędzie się dnia 28 listopada 2012 r. w godz. 10:00 - 14:00 w Ośrodku Wczasowym "Pałac - Legnica" w Cieszynie k. Złocieńca.

 

W programie konferencji przedstawimy:

1. Urzędniczą etykę zawodową jako podstawowy element budowania wizerunku urzędu;

2. Działania na rzecz wzmacniania infrastruktury etycznej w urzędzie - uwarunkowania i narzędzia

3. Rolę Kodeksu Etyki w kształtowaniu kultury urzędu i przeciwdziałania zjawiskom nieetycznym

 

Ponadto zapoznamy Państwa z przykładami dobrych praktyk gmin, w których kodeks etyki jest dokumentem istotnym i "żywym". Zostaną także zaprezentowane kodeksy etyki, będące rezultatem realizacji projektu.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Przedstawicieli JST z terenu województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o kontakt:

Telefonicznie: 503 258 584

E-mail: na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Nasze Projekty

Projekt „Aktywizacja NEET w Powiecie Pyrzyckim”
Projekt „Aktywizacja NEET w Powiecie Pyrzyckim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach POWER Priorytet I – Poddziałanie 1.2.2 „Wsparcie
Dojrzałe partnerstwo. Model współpracy kluczem do sukcesu we  współpracy gmin i organizacji pozarządowych w gminach wiejskich  Euroregionu Pomerania
informujemy, iż 1 listopada 2013 r. w Partnerstwie Instytutu Rozwoju Regionalnego wraz ze Stowarzyszeniem Gmin Polskich Euroregionu Pomerania rozpoczęliśmy realizację projektu „Dojrzałe partnerstwo. Model współpracy
PROJEKT „Dialog obywatelski Powiatu Drawskiego”
informujemy, iż 2 września 2013r w Partnerstwie Instytutu Rozwoju Regionalnego wraz z Powiatem Drawskim rozpoczęliśmy realizację projektu  „Dialog obywatelski Powiatu Drawskiego” w ramach Działania 5.4.2 Rozwój

Kontakt

e-mail: sekretariat@irr.szczecin.pl

fax: 91/4225473

tel: 91/4211535, 91/4211530